צ׳ייאנטאון סן פרנסיסקו

צ/יינטאון סן פרנסיסקו מחזיקה בתואר כהכי גדולה מחוץ לאסיה. גובלת בדרום עם רחוב Bush, במערב עם פאוול שם עובר Cable Car, במזרח עם Kearny ובצפון עם ברוודווי. ממוקמת במרכז העיר סמוך למרכז העסקי ולא רחוב מיוניון סקוור. מסעדות, חנויות שונות ומשונות, חנויות עשבים, מבנים ייחודים ועוד ועוד, הכינו את המצלמות.

מלון צמוד לצ׳יינטאון Hilton San Francisco Finical District

קרון הכבל - Cable Car

עוד אטרקציה חשובה ויחודית רק לסן פרנסיסקו, היא הקרון כבל, או ה Cable Car. כיום נותרו  3 קרונות פעילים, הם חלק המאפיינים החשובים ונמיידים את סן פרנסיסקו, להמשך קריאה, לחצו על קרון הכבל-Cable Car

רציף 39 -Pier 39

רציף מזח ענק וצבעוני מלא במסעדות (הרבה מאכלי ים מן הסתם), ברים, מתנות, קעקועים, פינות ישיבה, אקווריום, מסעדת באבא-גאמפ שרימפ כמו במזח סנטה מוניקה בלוס אנג׳לס, ועוד מלא הפתעות, בהחלט שווה להגיע להירגע כם אזיו בירה צוננת. אחת האטרקציות החשובות במזח היא האריות הים הנמצאים על הרציפים הקטנים בסמוך, פשוט תענוג לצפות בהם.

רחוב לומרד

אז בסן פרנסיקו יש לנו את הכלא השמור ביותר (היה), יש את גשר הזהב שהוא אחד מפלאי בעולם המודרני, נוסיף שיא נוסף לקטגורית האטרקציות, רחוב לומרד, הרחוב המפותל בעולם. רצוי לציין שבעיקרון כל רחוב לומרד הוא מגניב, מסעדות לרוב, אנשים יפים, בתי מלון בדרך כלל שלושה כוכבים ועוד.. אבל השוס הוא בים רחוב הייד לרחוב לוונוורת׳ שם נמצא מקטע המפותל, מקוטש בשיחים ופרחים מלבבים. שימו לב - אל תעצרו את הרכב באמצע הדרך לצלם.

מלון ברחוב לומברד בסן פרנסיסקו, Comfort Inn by Bay Hotel San Francisco

אלקטרז

בית כלא אלקטרז הידוע לשמצה נחשב בשעתו לכלא השמור ביותר בעולם, ממנו לא ניתן לברוח, האמנם? אחד מהדמויות המוכרות ביותר בעולם הקרימנלי אל קפון היה תושב של אלטרז. כיום הכלא הוא אתר תיירות מהמבוקשים בסן פרנסיסקו. ממוקם מרחק מה בתוך המפרץ של העיר ויחד עם הגשר, הערפילים מקנה הכלא אופי דרמטי לעיר. המשך קריאה, עברו לעמוד אלקטרז סן פרנסיסקו.

Union Square

יוניון סקוור, הכיכר המרכזית בסן פרנסיסקו, ממוקמת במרכז העיר וגובלת עם רחוב Powell בצד הדרום מזרחי שלה, תוכלו להגיע לכיכר גם ע״י קרון Cable Car שעובר ברחוב פאוול. יוניון זה המקום לשהות בו בסן פרנסיסקו, חניות לרוב לרבות חנות ענק של מייסי. מסעדות, מלונות ביוניון סקוור בסן פרנסיסקו נחשבים לטובים בעיר. הרבה מאוד מהאוכלוסיה המתגוררת סביב הם אנשים עם שיק אלגנט. מלון מומלץ ביוניון, Four Seasons Hotel San Francisco.

Golden Gate Bridge

אולי האטרקציה המרכזית בסן פרנסיסקו וללא ספק אחד הגשרים הידועים בארצות הברית ובעולם בכלל.  מגשר בין סן פרנסיסקו למחוז גרין, הכביש שעובר על הגשר הוא כביש מספר 101 הידוע והחשוב שחוצה את מדינת ארצות הברית לאורכה במערבה. הגשר הושלם ב-1937 לאחר 4 שנים של עבודה, מספר אבידות בחיים של עובדים. העובדים היו צריכים להיאבק בערפל צדיר, רוחות עזות וגבהים, לא סתם נתנו לגשר את הכינוי ״ The Bridge that Couldn't be Built".

כיום הוא מושך אליו מיליוני תיירים מכל העולם, הגשר מרשים מאוד ונחשב לאחד מפלאי העולם המודרני.

הגשר ידידותי לכיסאות כלכלים, אופניים, הולגי רגל. יש אזורי חניה צמוד.

אטרקציות בסן פרנסיסקו

Fisherman's Wharf

Fisherman's Wharf היא שכונה במרכז העיר סן פרנסיסקו, נמתחת בין רציף 35 עד Maritime National Historic Museum כולל. Maritime Museum  הוא אחד האטרקציות בשכונה, מוזיאון ימי עם ספינות עתיקות, מרשים מאוד. כמו כן רציף 39 המוזכר לפני הוא האטרקציה המרכזית בשכונה עם מסעדות, אקווריום ועוד. קרון הכבל הייד-פאוול עובר בשכונה ומגיע כד המוזיאון הימי, ישנם מזיאונים נוספים, מסעדות, זו שכונה ידידותית ואטרקטיבית. אחד המלונות המומלצים בשכונה, Argonaut Hotel, A Nobel House Hotel

ומלון נוסף ב Fisherman's Wharf, הוא Holiday Inn Express Hotel & Suites

אטרקציות סן פרנסיסקו

מאמר סן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו זה עכשיו!

3 מלונות ב-3 ערים

מאמר סן פרנסיסקו

מפת אתר

תקנון אתר

ctofsanfrancisco@gmail.com

הזמינו מלון

אתרים נוספים

צרו קשר